Kalupus FCI, hodowla Owczarków Niemieckich, Owczarki Niemieckie

 

Hodowla "Kalupus" została zarejestrowana w ZKwP w 2002r., a od 2008r. jestem członkiem SV, ale Owczarkami Niemieckimi zajmuję się znacznie dłużej.... Swoją przygodę z Owczarkami zaczęłam w wieku 16 lat. Początkowo wystawiałam je zaprzyjaźnionym hodowlom, opiekowałam się nimi, a później dostałam swoją pierwszą suczkę na warunkach hodowlanych - Here Satysfakcja, która stanowiła początek mojej hodowli. I tak owczarki są ze mną od 12 lat. Stały się moją pasją i zawładnęły całym moim życiem. Dzięki nim wybrałam zawód technika weterynarii, dzięki nim poznałam mojego męża Martina (...).

 

czytaj wiecej Kalupus FCI, hodowla Owczarków Niemieckich, Owczarki Niemieckie

 

Kalupus FCI, hodowla Owczarków Niemieckich, Owczarki Niemieckie

 

Prowadzimy szkolenia dla wszystkich tych, którzy chcieliby wyszkolić i wychować swojego psa! Zależy nam na zbudowaniu silnej więzi przewodnika z psem, opartej na wzajemnym zrozumieniu i zaspokojeniu potrzeb. Jeśli chciałbyś uniknąć typowych błędów wychowawczych i mieć w domu grzecznego i szczęśliwego pupila - ZAPRASZAMY! Program szkolenia przygotowujemy dla każdego przewodnika i psa indywidualnie. Szkolenie takie zawsze daje doskonałe efekty i pozwala na nawiązanie głębokiej więzi z psem. Proponujemy zajęcia dla szczeniąt i psów dorosłych. Zapraszamy również psy "trudne", agresywne i lękliwe (...).

 

czytaj wiecej Kalupus FCI, hodowla Owczarków Niemieckich, Owczarki Niemieckie

 

Kalupus FCI, hodowla Owczarków Niemieckich, Owczarki Niemieckie

 

Hotel dla psów powstał z myślą o tych, którzy z różnych przyczyn muszą na jakiś czas roztać się ze swoim pupilem. Nasi pensjonariusze maja zapewniona całodobową opiekę technika weterynarii. Staramy się zapewnić naszym podopiecznym miłą, ciepłą, domowa atmosferę. Nasz hotel przyjmuje pod opieke wszystkie psy - od tych najmniejszych po te całkiem wielkie! Psy agresywne przyjmujemy tylko w przypadku, gdy właściciel przyjedzie do nas z podopiecznym przed dokonaniem rezerwacji, a pies zaakceptuje nas oraz nasz hotel. Goście hotelu maja do dyspozycjii (...).

 

czytaj wiecej Kalupus FCI, hodowla Owczarków Niemieckich, Owczarki Niemieckie

Kalupus FCI, hodowla Owczarków Niemieckich, Owczarki Niemieckie

 

  Hodowla "Kalupus" została zarejestrowana w ZKwP w 2002r., a od 2008r. jestem członkiem SV, ale Owczarkami Niemieckimi zajmuję się znacznie dłużej....

  Swoją przygodę z Owczarkami zaczęłam w wieku 16 lat. Początkowo wystawiałam je zaprzyjaźnionym hodowlom, opiekowałam się nimi, a później dostałam swoją pierwszą suczkę na warunkach hodowlanych - Here Satysfakcja, która stanowiła początek mojej hodowli. I tak owczarki są ze mną od 12 lat. Stały się moją pasją i zawładnęły całym moim życiem. Dzięki nim wybrałam zawód technika weterynarii.

  Nasza hodowla jest kameralna, pojawia się w niej niewiele szczeniąt, ale dbamy, aby były one z najlepszych skojarzeń, po czołowych reproduktorach na świecie. Dążymy do uzyskania nie tylko pięknych eksterierowo, ale również, a właściwie przede wszystkim, dbamy o ich dobrą psychikę. Cenię u naszych psów niespotykany temperament i pasję do pracy.

  Jakość naszych zwierząt potwierdzam niemiecką licencją hodowlaną . Przystępujące do niej psy muszą być wolne od dysplazji stawów biodrowych (HD), dysplazji stawów łokciowych (ED), muszą mieć potwierdzone DNA i zaliczone próby wytrzymałości w biegu na 20km i próbę odwagi. Taką licencje uzyskały 2 moje suczki hodowlane - Puma i Iwanka, a młodsze pokolenie przygotowuje się do niej.

  Owczarki niemieckie hoduję, wystawiam (moje marzenie - wystawienie psa na "Światówce" w pierwszym ringu spełniło się w 2010r. - wielkie dzięki dla Andrzeja i Bisi), a z psem z linii użytkowej startuje w zawodach IPO - do czego namówił mnie mój mąż :-).

  Chciałabym aby moje szczenięta trafiały do takich samych pasjonatów rasy jak my. Do ludzi kochających psy, lubiacych z nimi pracować.... Owczarki potrafią się odwdzięczyć. Naprawdę!