Kalupus FCI, hodowla Owczarków Niemieckich, Owczarki Niemieckie

 

Hodowla "Kalupus" została zarejestrowana w ZKwP w 2002r., a od 2008r. jestem członkiem SV, ale Owczarkami Niemieckimi zajmuję się znacznie dłużej.... Swoją przygodę z Owczarkami zaczęłam w wieku 16 lat. Początkowo wystawiałam je zaprzyjaźnionym hodowlom, opiekowałam się nimi, a później dostałam swoją pierwszą suczkę na warunkach hodowlanych - Here Satysfakcja, która stanowiła początek mojej hodowli. I tak owczarki są ze mną od 12 lat. Stały się moją pasją i zawładnęły całym moim życiem. Dzięki nim wybrałam zawód technika weterynarii, dzięki nim poznałam mojego męża Martina (...).

 

czytaj wiecej Kalupus FCI, hodowla Owczarków Niemieckich, Owczarki Niemieckie

 

Kalupus FCI, hodowla Owczarków Niemieckich, Owczarki Niemieckie

 

Prowadzimy szkolenia dla wszystkich tych, którzy chcieliby wyszkolić i wychować swojego psa! Zależy nam na zbudowaniu silnej więzi przewodnika z psem, opartej na wzajemnym zrozumieniu i zaspokojeniu potrzeb. Jeśli chciałbyś uniknąć typowych błędów wychowawczych i mieć w domu grzecznego i szczęśliwego pupila - ZAPRASZAMY! Program szkolenia przygotowujemy dla każdego przewodnika i psa indywidualnie. Szkolenie takie zawsze daje doskonałe efekty i pozwala na nawiązanie głębokiej więzi z psem. Proponujemy zajęcia dla szczeniąt i psów dorosłych. Zapraszamy również psy "trudne", agresywne i lękliwe (...).

 

czytaj wiecej Kalupus FCI, hodowla Owczarków Niemieckich, Owczarki Niemieckie

 

Kalupus FCI, hodowla Owczarków Niemieckich, Owczarki Niemieckie

 

Hotel dla psów powstał z myślą o tych, którzy z różnych przyczyn muszą na jakiś czas roztać się ze swoim pupilem. Nasi pensjonariusze maja zapewniona całodobową opiekę technika weterynarii. Staramy się zapewnić naszym podopiecznym miłą, ciepłą, domowa atmosferę. Nasz hotel przyjmuje pod opieke wszystkie psy - od tych najmniejszych po te całkiem wielkie! Psy agresywne przyjmujemy tylko w przypadku, gdy właściciel przyjedzie do nas z podopiecznym przed dokonaniem rezerwacji, a pies zaakceptuje nas oraz nasz hotel. Goście hotelu maja do dyspozycjii (...).

 

czytaj wiecej Kalupus FCI, hodowla Owczarków Niemieckich, Owczarki Niemieckie

Kalupus FCI, hodowla Owczarków Niemieckich, Owczarki Niemieckie

 

  Prowadzimy szkolenia dla wszystkich tych, którzy chcieliby wyszkolić i wychować swojego psa! Zależy nam na zbudowaniu silnej więzi przewodnika z psem, opartej na wzajemnym zrozumieniu i zaspokojeniu potrzeb. Jeśli chciałbyś uniknąć typowych błędów wychowawczych i mieć w domu grzecznego i szczęśliwego pupila - ZAPRASZAMY!

  Program szkolenia przygotowujemy dla każdego przewodnika i psa indywidualnie. Szkolenie takie zawsze daje doskonałe efekty i pozwala na nawiązanie głębokiej więzi z psem. Proponujemy zajęcia dla szczeniąt i psów dorosłych. Zapraszamy również psy "trudne", agresywne i lękliwe. Naszym celem jest pokazanie przewodnikowi jak poprawnie i czytelnie komunikować się z psem, a psa jak współpracować z człowiekiem.

  Prowadzimy szkolenia indywidualne, stacjonarne (jeśli nie masz czasu na samodzielną pracę z psem, możesz na czas szkolenia zostawić psa pod naszą opieką). Zapewniamy profesjonalne szkolenie, gdzie oprócz wiedzy dokładamy wszelkich starań, aby psy czuły się u nas komfortowo.

  Zajęcia prowadzone są na naszym placu szkoleniowym przez licencjionowanego szkoleniowca i pozoranta z wieloletnim doświadczeniem na arenie krajowej, jak i miedzynarodowej (wielokrotny uczestnik Mistrzostw Świata). Stale staramy się podnosić nasze kompetencje uczestnicząc w różnego rodzaju seminariach, szkoleniach.

 

 

Prowadzimy zajęcia w zakresie:

 

Kalupus FCI, hodowla Owczarków Niemieckich, Owczarki Niemieckie Pies Towarzysz - PT;

Kalupus FCI, hodowla Owczarków Niemieckich, Owczarki Niemieckie Pies Obronny - IPO;

Kalupus FCI, hodowla Owczarków Niemieckich, Owczarki Niemieckie Pies stóżujacy;

Kalupus FCI, hodowla Owczarków Niemieckich, Owczarki Niemieckie Przygotowanie do testów psychicznych;

Kalupus FCI, hodowla Owczarków Niemieckich, Owczarki Niemieckie Przygotowanie do niemieckiej licencjii hodowlanej owczarków niemieckich - Korung;

Kalupus FCI, hodowla Owczarków Niemieckich, Owczarki Niemieckie Przygotowanie do wystaw.